| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Power | 10kv~550kv |
| Standard | ISO9001 |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| tolerance | +/-2% |
| tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Product Name | Galvanized Octagonal Pole High Mast Pole Single Double Or Triple Arm For Stadium |
| Pole finished | galvanized high mast pole |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 2000pcs per week |
| نام محصول | فولاد گالوانیزه |
|---|---|
| منبع تغذیه | خورشیدی / AC |
| استاندارد جوشکاری | AWS D 1.1 |
| ماده | Q345 |
| پیچ لنگر | سفارشی موجود است |
| مواد | 235 |
|---|---|
| کاربرد | توزیع برق |
| ضخامت | 2.5-10 میلی متر |
| شکل | چند ضلعی |
| گالوانیزه | ASTM A123 ، میانگین Coationg کمتر از 85um نیست |
| مواد | S355JR |
|---|---|
| درخواست | توزیع برق |
| ضخامت | 2.5-10 میلی متر |
| شکل | چند ضلعی |
| گالوانیزه کردن | ASTM A123، میانگین پوشش کمتر از 85 میلیمتر نیست |
| نام مورد | قطب نور نور سیلندر بالا با سرعت 30 متری LED با چراغ 1000 وات HPS |
|---|---|
| ماده | فولاد Q235، Q345، Gr65 |
| ارتفاع | 20 متر تا 50 متر |
| نوع | نردبان یا سیستم بلند کردن |
| سطحی پایان یافته است | شیب گرم گالوانیزه |
| Product Name | 35m polygonal high mast pole sports center lighting with lifting system |
|---|---|
| Style | hot dip galvanized |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Shape | conoid,multi-pyramidal,columniform,poly |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Product Name | High Mast Pole |
|---|---|
| Application | Park Lighting |
| Standard | ISO |
| Gavanization standard | ASTMA 123 |
| Wind Speed | 30m/s |
| Product Name | 40m powder coated square High Mast Pole including all lamps for lighting |
|---|---|
| Style | galvanized |
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Height | from 20m to 50m |
| Light extension | up to 30000 ㎡ |
| Item Name | 35M HDG 400W HPS High Mast Pole Tower Octagonal Shape with Metal Hallide Lighting |
|---|---|
| Material | Steel,Q235,Q345,Gr65 |
| Height | 20m to 50m |
| Type | Ladder or Lifting system |
| Surface Finished | hot dip galvanized |