| نام مورد | 25.5 متر و 29 متر بالاست |
|---|---|
| لوازم جانبی | نردبان |
| ضخامت بخش | 6mm، 8mm، 10mm |
| تعداد نور | 30 چراغ |
| سطحی پایان یافته است | شیب گرم گالوانیزه |
| نام مورد | 25.5 متر و 29 متر بالاست |
|---|---|
| لوازم جانبی | نردبان |
| ضخامت بخش | 6mm، 8mm، 10mm |
| تعداد نور | 30 چراغ |
| سطحی پایان یافته است | شیب گرم گالوانیزه |
| نام مورد | 25.5 متر و 29 متر بالاست |
|---|---|
| لوازم جانبی | نردبان |
| ضخامت بخش | 6mm، 8mm، 10mm |
| تعداد نور | 30 چراغ |
| سطحی پایان یافته است | شیب گرم گالوانیزه |
| نام مورد | 25.5 متر و 29 متر بالاست |
|---|---|
| لوازم جانبی | نردبان |
| ضخامت بخش | 6mm، 8mm، 10mm |
| تعداد نور | 30 چراغ |
| سطحی پایان یافته است | شیب گرم گالوانیزه |
| نام مورد | 25.5 متر و 29 متر بالاست |
|---|---|
| لوازم جانبی | نردبان |
| ضخامت بخش | 6mm، 8mm، 10mm |
| تعداد نور | 30 چراغ |
| سطحی پایان یافته است | شیب گرم گالوانیزه |
| مواد | S355JR |
|---|---|
| کاربرد | توزیع برق |
| ضخامت | 2.5-10 میلی متر |
| شکل | چند ضلعی |
| گالوانیزه | ASTM A123 ، میانگین Coationg کمتر از 85um نیست |
| نام محصول | قطب بزرگ ماست |
|---|---|
| نرم افزار | روشنایی فرودگاه |
| استاندارد گالوانیزه | ASTM A 123 |
| ماده | Q235 |
| زمان بلند کردن | 50 سال |
| Item Name | 45M Height HPS High Mast Light Pole |
|---|---|
| Light Quantity | 64 lights |
| Headframe | typical headframe |
| Pole Shape | Conical |
| Surface Finished | hot dip galvanized |
| Product Name | High Mast Light |
|---|---|
| Application | Parking Lot Lighting |
| Wind Speed | 30m/s |
| Galvanization Thickness | Average 86μm |
| Thickness | 1 mm to 30 mm |
| Product Name | High Mast Pole |
|---|---|
| Application | Plaza lighting |
| Galvanization thickness | Average 86um |
| Material | Q345 |
| Lift time | 50 years |