| نام محصول | نور ماست بالا |
|---|---|
| نرم افزار | پارکینگ نورپردازی |
| سرعت باد | 30 متر / ثانیه |
| گالوانیزاسیون ضخامت | میانگین 86 میکرومتر |
| ضخامت | 1 میلیمتر تا 30 میلیمتر |
| نام | قطبهای تجاری تجاری فولادی گالوانیزه 69kv تک قیر قیر 400 میلی متر |
|---|---|
| ارتفاع | 18 متر 22 متر |
| ضخامت | 4 میلی متر 5 میلی متر |
| طراحی بار | 500-2000 کیلوگرم |
| بندر | همیشه شانگهای |
| نام محصول | قطب بزرگ ماست |
|---|---|
| نرم افزار | روشنایی فرودگاه |
| استاندارد گالوانیزه | ASTM A 123 |
| ماده | Q235 |
| زمان بلند کردن | 50 سال |
| Item Name | 20M Height HPS High Mast Light Pole |
|---|---|
| Material | Steel,Q235,Q345,Gr65 |
| Height | 20m to 50m |
| Type | Ladder or Lifting system |
| Surface Finished | hot dip galvanized |
| Item Name | 20M Height HPS High Mast Light Pole |
|---|---|
| Material | Steel,Q235,Q345,Gr65 |
| Height | 20m to 50m |
| Type | Ladder or Lifting system |
| Surface Finished | hot dip galvanized |
| Item Name | 20M Height HPS High Mast Light Pole |
|---|---|
| Material | Steel,Q235,Q345,Gr65 |
| Height | 20m to 50m |
| Type | Ladder or Lifting system |
| Surface Finished | hot dip galvanized |
| نام آیتم | قطب دکل بلند چند ضلعی |
|---|---|
| مواد | Q345 |
| ارتفاع | 35 میلیون |
| استفاده | نورپردازی استادیوم |
| سطح تمام شد | گالوانیزه گرم |
| قد | 30ft 40ft 65ft 70ft |
|---|---|
| مناسب برای | توزیع برق |
| شکل | مخروطی ، چند هرمی ، ستونی شکل ، چند ضلعی یا مخروطی |
| استاندارد جوشکاری | AWS D1.1 |
| تحمل | +/- 2٪ |
| مواد | S355JR |
|---|---|
| کاربرد | توزیع برق |
| ضخامت | 2.5-10 میلی متر |
| شکل | چند ضلعی |
| گالوانیزه | ASTM A123 ، میانگین Coationg کمتر از 85um نیست |
| Item Name | Galvanized 30M High Mast Pole |
|---|---|
| Type | Rasing system or ladder type |
| Height | 30M |
| Light Arrangement | Round type or suqare type |
| Surface Finished | hot dip galvanized |