| Item Name | 35M HDG 400W HPS High Mast Pole Tower Octagonal Shape with Metal Hallide Lighting |
|---|---|
| Material | Steel,Q235,Q345,Gr65 |
| Height | 20m to 50m |
| Type | Ladder or Lifting system |
| Surface Finished | hot dip galvanized |
| نام مورد | 30 متر بالاست |
|---|---|
| لوازم جانبی | نصب دوربین مدار بسته |
| ضخامت بخش | 8mm، 10mm |
| سطح بالا | نوع قاب سر |
| سطحی پایان یافته است | شیب گرم گالوانیزه |
| طراحی قطب | علیه زلزله 8 درجه |
|---|---|
| قدرت | 10 کیلووات ~ 550 کیلووات |
| شکل | کنویید، چندپرمیدال، columniform، چند ضلعی یا مخروطی |
| استاندارد جوشکاری | AWS D1.1 |
| تحمل | + / -2٪ |
| مواد | 235 |
|---|---|
| کاربرد | توزیع برق |
| ضخامت | 2.5-10 میلی متر |
| شکل | چند ضلعی |
| گالوانیزه | ASTM A123 ، میانگین Coationg کمتر از 85um نیست |
| مواد | S355JR |
|---|---|
| کاربرد | توزیع برق |
| ضخامت | 2.5-10 میلی متر |
| شکل | چند ضلعی |
| گالوانیزه | ASTM A123 ، میانگین Coationg کمتر از 85um نیست |
| Item Name | 70m High Mast Pole |
|---|---|
| Headframe | circular lantern panel |
| Section Thickness | 4mm,6mm,8mm or custom design |
| Top surface | head frame type |
| Surface Finished | hot dip galvanized |
| Item Name | 35m High Mast Pole |
|---|---|
| Accessories | Double luminaire carriage ring |
| Section Thickness | 6mm,8mm,10mm |
| Light Quantity | 6 to 30 lights |
| Surface Finished | hot dip galvanized |
| Height | 36m |
|---|---|
| Wind speed | 35m/s |
| Application | Power Plants Lighting |
| Type | Ladder or Lifting system |
| Surface Finished | hot dip galvanized |
| Item Name | 25.5m-29m High Mast Pole |
|---|---|
| Accessories | ladder |
| Section Thickness | 6mm,8mm,10mm |
| Light Quantity | 30 lights |
| Surface Finished | hot dip galvanized |
| Item Name | High Mast Pole |
|---|---|
| Accessories | Lifting system |
| Section Thickness | 6mm,8mm,10mm |
| Light Quantity | 10 -50 lights |
| Surface Finished | hot dip galvanized |