| Product Name | 30m outdoor lighting galvanized high mast light pole for football stadium |
|---|---|
| Surface Treatment | galvanization |
| Wind speed | 30m/s |
| Wall thickness | 6mm |
| Shape | polygonal |
| نام محصول | روشنایی در فضای باز 30 متر، قطب نور نوری بالا برای فولاد فوتبال را گالوانیزه کرد |
|---|---|
| سطح درمان | گالوانیزه شدن |
| سرعت باد | 30 متر / ثانیه |
| ضخامت دیواره | 6mm |
| شکل | چند ضلعی |
| نام محصول | قطب لوله فولادی |
|---|---|
| استاندارد جوشکاری | AWSD 1.1 |
| ماده | Q345 |
| ضخامت دیواره | 3mm |
| گارانتی | 15 سال |
| نام محصول | قطب بزرگ ماست |
|---|---|
| نرم افزار | روشنایی فرودگاه |
| سطح درمان | نقاشی پودر گالوانیزه شیب گالوانیزه |
| ماده | Q345 |
| کولر | هرکی |
| Product Name | high mast light pole |
|---|---|
| Surface Treatment | galvanization |
| warrenty | 15 years |
| Shape | conoid,multi-pyramidal |
| welding standard | AWS D1.1 |
| Welding | AWS D1.1 |
|---|---|
| material | Q345 |
| Delivery | 20-30 days |
| Supply Ability | 2000pcs per week |
| نام تجاری | MilkyWay |
| نام محصول | قطب لوله فولادی |
|---|---|
| استاندارد جوشکاری | AWSD 1.1 |
| ماده | Q345 |
| ضخامت دیواره | 3mm |
| گارانتی | 15 سال |
| قد | 15 متر |
|---|---|
| قدرت | 10-550kv |
| بازار | بنگلادش |
| ضخامت | 4mm / 5mm |
| مواد | استحکام یلد GR65 کمتر از 460mpa |
| ارتفاع | 11 متر |
|---|---|
| ضخامت | 1-30 میلی متر |
| طراحی | در برابر زلزله درجه 8 |
| رنگ | سفید، نقره ای |
| جوشکاری | AWS D1.1 |
| Item Name | 30m High Mast Pole |
|---|---|
| Accessories | CCTV installation |
| Section Thickness | 8mm,10mm |
| Top surface | head frame type |
| Surface Finished | hot dip galvanized |