| Product Name | High Mast Light |
|---|---|
| Application | stidum lighting |
| Wind Speed | 30m/s |
| Galvanization Thickness | Average not less than 86μm |
| Thickness | 6mm,8mm |
| Optical assembly of lighting fixture | IP 65 |
|---|---|
| Lamp power | 400w |
| Shape | round |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Wind Speed | 30m/s |
| مونتاژ نوری لوازم جانبی نور | IP 65 |
|---|---|
| قدرت لامپ | 400W |
| شکل | گرد |
| طراحی قطب | علیه زلزله 8 درجه |
| سرعت باد | 30 متر / ثانیه |
| Product Name | 11.8m-500dan electricity pole Galvanized Steel Pole 14m for electric line |
|---|---|
| life time | 50 years |
| galvanization standard | ASTM A123 |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| Welding | AWS D1.1 |
|---|---|
| material | Q345 |
| Delivery | 20-30 days |
| Supply Ability | 2000pcs per week |
| نام تجاری | MilkyWay |
| Welding | AWS D1.1 |
|---|---|
| material | Q345 |
| Delivery | 20-30 days |
| Supply Ability | 2000pcs per week |
| نام تجاری | MilkyWay |
| Welding | AWS D1.1 |
|---|---|
| material | Q345 |
| Delivery | 20-30 days |
| Supply Ability | 2000pcs per week |
| نام تجاری | MilkyWay |
| Welding | AWS D1.1 |
|---|---|
| material | Q345 |
| Delivery | 20-30 days |
| Supply Ability | 2000pcs per week |
| نام تجاری | MilkyWay |
| نام محصول | قطب لوله فولادی |
|---|---|
| استاندارد جوشکاری | AWSD 1.1 |
| ماده | Q345 |
| ضخامت دیواره | 3mm |
| گارانتی | 15 سال |
| نام محصول | 11.8m - قطب فولادی گالوانیزه 14 میلیون قطبی برق 1250dan برای خط برق |
|---|---|
| طول عمر | 25 سال |
| استاندارد گالوانیزه | ASTM A123 |
| گواهی | ISO 9001 |
| استاندارد جوشکاری | AWS D1.1 |