| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |
| Power | 69KV |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |
| Power | High Voltage |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |
| Height | 14 M |
|---|---|
| Material | S355JR |
| Accessories | Climbing ladder |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Surface treatment | Galvanization |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |
| قدرت | 10 کیلووات ~ 550 کیلووات |
|---|---|
| تردید در اندازه گیری | + -2٪ |
| ضخامت | 1 تا 30 میلیمتر |
| سطح درمان | گالوانیزاسیون گالوانیزه گرم |
| مناسب برای | توزیع برق |
| قدرت | 10 کیلووات ~ 550 کیلووات |
|---|---|
| تردید در اندازه گیری | + -2٪ |
| ضخامت | 1 تا 30 میلیمتر |
| سطح درمان | گالوانیزاسیون گالوانیزه گرم |
| مناسب برای | توزیع برق |
| قدرت | 10 کیلووات ~ 550 کیلووات |
|---|---|
| تردید در اندازه گیری | + -2٪ |
| ضخامت | 1 تا 30 میلیمتر |
| سطح درمان | گالوانیزه شیب گالوانیزه |
| مناسب برای | توزیع برق |
| Application | Street way,highway,airport,Stadium |
|---|---|
| Shape | Round,Conical,Octagonal |
| Height | 4M-30M |
| Material | Steel,Q235,Q345,Gr65 |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| نام محصول | قطب ابزار فولادی |
|---|---|
| کاربرد | انتقال برق |
| استاندارد | ISO9001-2008 |
| استاندارد جوشکاری | AWSD 1.1 |
| درمان سطحی | گالوانیزه |