| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Design load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |
| نام محصول | تیر برق فولادی |
|---|---|
| کاربرد | خط توزیع |
| مواد | S500MC |
| حداقل قدرت تسلیم | 500 mpa |
| حداکثر استحکام کششی نهایی | 620 mpa |
| قدرت | 10 کیلووات ~ 550 کیلووات |
|---|---|
| بار طراحی در کیلوگرم | 300 تا 1000 کیلوگرم به بالای 50 سانتیمتر اعمال شده است |
| ضخامت | 1 تا 30 میلیمتر |
| سطح درمان | گالوانیزاسیون گالوانیزه گرم |
| مناسب برای | توزیع برق |
| Product Name | Steel Utility Poles |
|---|---|
| Application | Electrical Power Transmission |
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Certificate | ISO9001/BV/ |
| Power Capacity | 10kV to 220kV |
| نام محصول | قطب برق فولاد |
|---|---|
| کاربرد | توزیع قدرت |
| مواد | Gr65 |
| حداقل مقاومت عملکرد | 460 mpa |
| حداکثر استحکام کششی | 620 mpa |
| تایپ کنید | قطب راست، قطب کششی، نوبت قطب |
|---|---|
| ضخامت | 1 تا 30 میلیمتر |
| قدرت | 10 کیلووات ~ 550 کیلووات |
| طراحی قطب | علیه زلزله 8 درجه |
| سرعت باد | 160 کیلومتر در ساعت، 30 متر در ثانیه |
| نام محصول | پایه فولادی |
|---|---|
| برنامه | خط انتقال |
| طراحی | سفارشی |
| درمان سطحی | گالوانیزه گرم |
| استاندارد جوشکاری | AWS D1.1 |
| type | Single Arm CCTV Steel Pole Electrical Power Pole Factory in china |
|---|---|
| color | any |
| certificate | ISO 9001 |
| life time | 50 years |
| warrenty | 15 years |
| Name | Medium Voltage 35M Electrical Pole Steel Utility Pole With Cable |
|---|---|
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Standard | ISO |
| Torlance | +- 2% |
| Name | 10kv-220kv tapered Steel Utility Pole electric power pole for transmission |
|---|---|
| type | Round,Conical |
| Material | Q235,Q345,Gr65 |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |