| مواد | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| سرعت باد | 35 متر بر ثانیه |
| منشاء مکان | ییکسینگ |
| تایپ کنید | خاکسپاری |
| درمان سطحی | گالوانیزه گرم |
| قدرت | 10kv~550kv |
|---|---|
| بار طراحی بر حسب کیلوگرم | 300 ~ 1000 کیلوگرم به 50 سانتی متر از بالا اعمال می شود |
| ولتاژ نامی | 10kv~550kv |
| درمان سطح | گالوانیزه گرم (ASTM A123) |
| مناسب برای | انتقال و توزیع نیروی برق |
| Height | 20-40m |
|---|---|
| Thickness | 1-30mm |
| Design | against 8 grade of earthquake |
| رنگ | سفید، نقره ای |
| Welding | AWS D1.1 |
| تحمل ابعاد | +- 2٪ |
|---|---|
| مقاوم در برابر باد | 3-500 کیلومتر در ساعت |
| مواد | GR50 GR65 S500 S355 |
| ارتفاع | 50ft 60ft 1000kg |
| جوش | جوشکاری با استاندارد جوشکاری بین المللی CWB تأیید می کند |
| Warranty Period | 50 Years |
|---|---|
| Plant Depth | 1.8m Or 2.3m Underground |
| Installationtype | Embedded |
| Weight | 120 Kg |
| Product Function | Transmission Line |
| تایپ کنید | قطب مستقیم ، قطب کششی ، قطب چرخشی |
|---|---|
| سبک | گالوانیزه |
| استاندارد گالوانیزه | ASTM A123 |
| ابعاد ابعاد | + - 2٪ |
| استاندارد جوشکاری | AWS D 1.1 |
| مواد | Q234 Q345 Q460 |
|---|---|
| کاربرد | انتقال برق |
| رنگ | سفارشی |
| HEIGHT | 25-40 فوت |
| درمان سطحی | گالوانیزه گرم |
| شکل | مخروطی، چند هرمی، ستونی، چند ضلعی یا مخروطی |
|---|---|
| استاندارد جوشکاری | AWS D1.1 |
| تحمل | +/-2٪ |
| بار طراحی بر حسب کیلوگرم | 300 ~ 1000 کیلوگرم به 50 سانتی متر از قطب تا قطب اعمال می شود |
| جزئیات بسته بندی | طبق درخواست مشتری |
| نوع | قطب ابزار 45FT 50FT HT نوع NGCP برای تامین کننده مورد تایید فیلیپین |
|---|---|
| سبک | گالوانیزه کردن |
| سرعت باد | 160 کیلومتر بر ساعت، 30 متر بر ثانیه |
| تورلانس ابعاد | +- 2٪ |
| مناسب برای | توزیع برق |
| تایپ کنید | 25FT 30FT 35FT 40FT فیلیپین قطب برقی استاندارد NEA گالوانیزه گرم گرم |
|---|---|
| سبک | گالوانیزه |
| ابعاد ابعاد | + - 2٪ |
| مناسب برای | توزیع برق |
| استاندارد جوشکاری | AWS D 1.1 |