| تایپ کنید | 25FT 30FT 35FT 40FT فیلیپین قطب برقی استاندارد NEA گالوانیزه گرم گرم |
|---|---|
| سبک | گالوانیزه |
| ابعاد ابعاد | + - 2٪ |
| مناسب برای | توزیع برق |
| استاندارد جوشکاری | AWS D 1.1 |
| شکل | مخروطی، چند هرمی، ستونی، چند ضلعی یا مخروطی |
|---|---|
| استاندارد جوشکاری | AWS D1.1 |
| تحمل | +/-2٪ |
| بار طراحی بر حسب کیلوگرم | 300 ~ 1000 کیلوگرم به 50 سانتی متر از قطب تا قطب اعمال می شود |
| جزئیات بسته بندی | طبق درخواست مشتری |
| نوع | 25FT 30FT 35FT 40FT فیلیپین NEA استاندارد گالوانیزه گرم قطب الکتریکی |
|---|---|
| سبک | گالوانیزه کردن |
| تورلانس ابعاد | +- 2٪ |
| مناسب برای | توزیع برق |
| استاندارد جوشکاری | AWS D 1.1 |
| نوع | 25FT 30FT 35FT 40FT فیلیپین NEA استاندارد گالوانیزه گرم قطب الکتریکی |
|---|---|
| سبک | گالوانیزه کردن |
| تورلانس ابعاد | +- 2٪ |
| مناسب برای | توزیع برق |
| استاندارد جوشکاری | AWS D 1.1 |
| Minimum Yield Strength | 460 Mpa |
|---|---|
| Product Function | Transmission Line |
| Voltage | 10-550kv |
| Warranty Period | 50 Years |
| Mounted Type | Burial |
| Type | Galvanized Steel Poles 12m Utility Pole for power distribution Equipment |
|---|---|
| Shape | Round,Conical |
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Type | Galvanized Steel Poles 12m Steel Utility Pole For Power Distribution Equipment |
|---|---|
| Shape | Round,Conical |
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| نوع | قطب های فولادی NGCP قطب برق 80ft و 90ft قطب برق فولاد |
|---|---|
| شکل | گرد ، مخروطی |
| شرایط پرداخت | T / T ، L / C |
| ضخامت | 2.5 میلی متر -16 میلی متر |
| سطح به پایان رسید | گالوانیزه گرم |
| سبک | گالوانیزه کردن |
|---|---|
| درمان سطح | گالوانیزه گرم |
| بار طراحی بر حسب کیلوگرم | 300 ~ 1000 کیلوگرم به 50 سانتی متر از تا قطب اعمال می شود |
| قدرت | 10 کیلو ولت ~ 550 کیلو ولت |
| توریلانس ابعاد | +- 2٪ |
| Type | 11.88m-462dan Galvanized Steel Poles Utility Pole for power distribution Equipment |
|---|---|
| Shape | Round,Conical |
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |