| Type | one 40ft container 30ft Steel Utility Pole and one 40ft container 35ft steel pole electric pole |
|---|---|
| Shape | Round,Conical |
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| تایپ کنید | 11.88m-1200dan طراحی بار فولاد سودمند قطب تجهیزات الکتریکی قطب الکتریکی |
|---|---|
| شکل | گرد، مخروطی |
| شرایط پرداخت | T/T L/C |
| ضخامت | 2.5mm-16mm |
| سطحی پایان یافته است | داغ شیب گالوانیزه |
| نوع | 43 متر قطب فولاد گالوانیزه گرم برای انتقال برق 10kV-550kV |
|---|---|
| شکل | گرد، مخروطی |
| شرایط پرداخت | T/T، L/C |
| ضخامت | 2.5mm-16mm |
| سطح تمام شد | گالوانیزه گرم |
| ارتفاع | 13 متر |
|---|---|
| ضخامت | 1-30 میلی متر |
| طراحی | در برابر زلزله درجه 8 |
| رنگ | سفید، نقره ای |
| جوشکاری | AWS D1.1 |
| Type | 10m 11m 11.9m Round Steel Utility Pole 5mm Thickness for transmission line |
|---|---|
| Shape | Round,Conical |
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Tolerance Of Dimension | +- 2% |
|---|---|
| Mounted Type | Burial |
| Plant Depth | 1.8m Or 2.3m Underground |
| Weight | 120 Kg |
| Protective Level | IP65 |
| ارتفاع | 20-40 متر |
|---|---|
| ضخامت | 1-30 میلی متر |
| طراحی | در برابر زلزله درجه 8 |
| رنگ | سفید، نقره ای |
| جوشکاری | AWS D1.1 |
| ارتفاع | 13 متر |
|---|---|
| ضخامت | 1-30 میلی متر |
| طراحی | در برابر زلزله درجه 8 |
| رنگ | سفید، نقره ای |
| جوشکاری | AWS D1.1 |
| مواد | S355JR |
|---|---|
| کاربرد | توزیع برق |
| ضخامت | 2.5-10 میلی متر |
| شکل | چند ضلعی |
| گالوانیزه | ASTM A123 ، میانگین Coationg کمتر از 85um نیست |
| ارتفاع | 20-40 متر |
|---|---|
| ضخامت | 1-30 میلی متر |
| طراحی | در برابر زلزله درجه 8 |
| رنگ | سفید، نقره ای |
| جوشکاری | AWS D1.1 |