| Code | Electric Power Pole |
|---|---|
| Grade | Class One |
| Height | 60ft |
| Voltage | 10kv to 400kv |
| Product Function | Transmission Line |
| Product Name | 110KV 25M |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 7m-30m |
| Voltage | 132kv |
| Treatment | Bitumen |
| تایپ کنید | قطب راست، قطب کششی، نوبت قطب |
|---|---|
| رفتار | گالوانیزه شدن |
| سرعت باد | 44 متر / ثانیه |
| تردید در اندازه گیری | + - 2٪ |
| صفر بودن | 1.8 |
| Type | Burial Type |
|---|---|
| Plant depth | 1.8m or 2.3m underground |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Height | 8m to 27m |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| Type | Burial Type |
|---|---|
| Plant depth | 1.8m or 2.3m underground |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Height | 8m to 27m |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| ماده | Q345، Q235 |
|---|---|
| سبک | گالوانیزه شدن |
| بار طراحی در کیلوگرم | 300 تا 1000 کیلوگرم به 50 سانتیمتر از تا قطب اعمال می شود |
| تردید در اندازه گیری | + - 2٪ |
| مناسب برای | توزیع برق |
| تایپ کنید | قطب مستقیم ، قطب کششی ، قطب چرخشی |
|---|---|
| سبک | گالوانیزه |
| استاندارد گالوانیزه | ASTM A123 |
| ابعاد ابعاد | + - 2٪ |
| استاندارد جوشکاری | AWS D 1.1 |
| تایپ کنید | قطب مستقیم ، قطب کششی ، قطب چرخشی |
|---|---|
| سبک | گالوانیزه |
| سرعت باد | 160 کیلومتر در ساعت ، 30 متر بر ثانیه |
| ابعاد ابعاد | + - 2٪ |
| مناسب برای | توزیع برق |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Style | galvanization |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Torlance of dimenstion | +- 2% |
| Suit for | electricity distribution |