| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Style | galvanization |
| Wind speed | 160km/h |
| Torlance of dimenstion | +- 2% |
| Suit for | electricity distribution |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Standard | ISO 9001 |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Torlance of dimenstion | +- 2% |
| Suit for | electricity distribution |
| ماده | Q345، Q235 |
|---|---|
| سبک | گالوانیزه شدن |
| بار طراحی در کیلوگرم | 300 تا 1000 کیلوگرم به 50 سانتیمتر از تا قطب اعمال می شود |
| تردید در اندازه گیری | + - 2٪ |
| مناسب برای | توزیع برق |
| Product Name | Steel Electric Power Pole |
|---|---|
| Application | Power Transmission |
| Surface treatment | HDG powder coating |
| Welding standard | AWS D 1.1 |
| Galvanization standard | ASTM A 123 |
| نام | قطب قدرت فولادی 132KV 15m انتقال قدرت قطب گرم glanized برای Aferica |
|---|---|
| تایپ کنید | قطب قدرت فولاد برقی 132KV 15m انتقال |
| ماده | ASTM 572 درجه 50 با استحکام زرد کمتر از 345mpa |
| شکل | هشت ضلعی |
| ارتفاع | 8-45 متر |
| نام | قطب برق فولادی الکتریکی 69 کیلوولت |
|---|---|
| مواد | ASTM 572 درجه 50 با مقاومت yieled کمتر از 345mpa |
| تایپ کنید | قطب برق فولادی الکتریکی 69 کیلوولت |
| شکل | هشت ضلعی |
| قد | 8-35 متر |
| نام | قطب برق کششی 11 میلی متر گالوانیزه 86KV گالوانیزه |
|---|---|
| ماده | ASTM 572 درجه 50 با استحکام زرد کمتر از 345mpa |
| تایپ کنید | قطب برق کششی 11 میلی متر گالوانیزه 86KV گالوانیزه |
| شکل | هشت ضلعی |
| ارتفاع | 8-35 متر |
| ماده | ASTM 572 درجه 50 با استحکام زرد کمتر از 345mpa |
|---|---|
| تایپ کنید | قطب برق کششی بالا 12.2m گالوانیزه |
| شکل | هشت ضلعی |
| ارتفاع | 8-35 متر |
| استاندارد گالوانیزه | عدم تطابق گلاوانزه غرق شدن گرم با ASTM A123 با ضخامت μ 86μm |
| Product Name | Steel Electric Power Pole |
|---|---|
| Application | Power Transmission |
| Galvanization standard | ASTM A 123 |
| Color | optional |
| Thickness | 3-10mm |
| Galvanization Standard | ASTM A 123 |
|---|---|
| Surface Treatment | hot dip galvanized |
| Design Load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top pole |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Suit for | electricity distribution |