| ضخامت | 1 میلی متر تا 30 میلی متر |
|---|---|
| سطح درمان | گالوانیزه گرم |
| استاندارد جوش | ASTM A123 |
| شکل | هشت ضلعی ، توبولار |
| صفحه نام | قابل سفارشی سازی است |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Style | galvanization |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Torlance of dimenstion | +- 2% |
| Suit for | electricity distribution |
| نام محصول | قطب برق |
|---|---|
| کاربرد | انتقال نیرو |
| استاندارد جوشکاری | AWS D 1.1 |
| استاندارد گالوانیزه | ASTM A 123 |
| گواهی | ISO9001/BV/ |
| نام محصول | قطب برق فولادی |
|---|---|
| کاربرد | انتقال قدرت |
| سطح درمان | پوشش پودر HDG |
| استاندارد جوشکاری | AWS D 1.1 |
| استاندارد گالوانیزه | ASTM A 123 |
| شماره مدل | قطب فولادی برقی |
|---|---|
| استاندارد گالوانیزه | NFA91121 |
| ماده | Q345، Q235.GR65 |
| سطح درمان | گالوانیزه شیب گرم (ASTM A123) |
| طول مؤلفه | -25 میلی متر تا 75 میلی متر |
| Input Voltage(V) | 380 |
|---|---|
| IP Rating | IP65 |
| Type | HDG galvanized Power pole High Mast Pole with 400w HPS lanterns |
| Delivery | 20-30 days |
| Supply Ability | 2000pcs per week |
| tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Product Name | Round Power pole 110KV energy High Mast Pole steel metal Material |
| Pole finished | galvanized high mast pole |
| Payment Terms | L/L |
| Supply Ability | 9000pcs per week |
| Type | Hot Dip Galvanized 14m Metal Utility Power Poles 5mm Wall Thickness Round / Polygonal Shape |
|---|---|
| Shape | Round,Conical |
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| تایپ کنید | 11.9m - 940dan فولاد گالوانیزه قدرت بخش صنایع برق در فضای باز |
|---|---|
| شکل | گرد، مخروطی |
| شرایط پرداخت | T/T L/C |
| ضخامت | 2.5mm-16mm |
| سطحی پایان یافته است | داغ شیب گالوانیزه |
| Product Name | 11.8m Steel Poles Hot dip galvanization electrical power pole for over headline project |
|---|---|
| Colar | any |
| Anchor bolts | Customization Available |
| Warranty | 20 Years |
| baseplate | 600*600*20mm |