| قدرت | 10kv ~ 550kv |
|---|---|
| طراحی بار در کیلوگرم | 300 ~ 1000 کیلوگرم تا 50 سانتی متر از بالا اعمال می شود |
| ضخامت | 1 میلی متر تا 30 میلی متر |
| درمان سطحی | گالوانیزه شدن گرم |
| مناسب برای | توزیع برق |
| استاندارد گالوانیزه | ASTM A 123 |
|---|---|
| درمان سطحی | گالوانیزه گرم |
| طراحی بار در کیلوگرم | 300 ~ 1000kg از قطب بالا به 50cm اعمال می شود |
| سرعت باد | 160 کیلومتر در ساعت ، 30 متر بر ثانیه |
| مناسب برای | توزیع برق |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Surface Treatment | hot dip galvanized |
| Design Load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top pole |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Suit for | electricity distribution |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Surface Treatment | hot dip galvanized |
| Design Load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top pole |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Suit for | electricity distribution |
| نوع | قطب لوله ای فولادی |
|---|---|
| درمان سطحی | گالوانیزه گرم |
| بار طراحی بر حسب کیلوگرم | 300 تا 1000 کیلوگرم |
| سرعت باد | 160 کیلومتر در ساعت |
| مناسب برای | توزیع برق |
| نوع | قطب لوله ای فولادی |
|---|---|
| درمان سطح | گالوانیزه گرم |
| بار طراحی بر حسب کیلوگرم | 300 تا 1000 کیلوگرم |
| سرعت باد | 160 کیلومتر در ساعت |
| مناسب برای | توزیع برق |
| Galvanization Standard | ASTM A 123 |
|---|---|
| Surface Treatment | hot dip galvanized |
| Design Load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top pole |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Suit for | electricity distribution |
| درجه | قطب راست، قطب کششی، نوبت قطب |
|---|---|
| سطح درمان | شیب گرم گالوانیزه |
| طراحی بار در کیلوگرم | 300 تا 1000 کیلوگرم تا 50 سانتیمتر از قطب بالا اعمال می شود |
| سرعت باد | 160 کیلومتر در ساعت، 30 متر در ثانیه |
| مناسب برای | توزیع برق |
| قدرت | 10 کیلووات ~ 550 کیلووات |
|---|---|
| بار طراحی در کیلوگرم | 300 تا 1000 کیلوگرم به بالای 50 سانتیمتر اعمال شده است |
| ضخامت | 1 تا 30 میلیمتر |
| سطح درمان | گالوانیزاسیون گالوانیزه گرم |
| مناسب برای | توزیع برق |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Design load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |